Startujemy z konkursem na Juwenaliowe Zdjęcie Roku. W tym roku do zgarnięcia będzie Tablet Samsung Galaxy 2 10.1.

Podobnie jak w ostatnich latach portal dlaStudenta.pl tworzy wyjątkową juwenaliową galerię. Będziecie mogli pokazać, jak dobrze bawiliście się podczas studenckiego święta! Opublikujemy wszystkie - zgodne z regulaminem - nadesłane fotki!

Konkurs na Juwenaliowe Zdjęcie Roku to również okazja, by zdobyć wiele atrakcyjnych nagród - w tym Nagrodę główną, Tablet Samsung Galaxy 2 10.1! Otrzyma je autor zdjęcia, na które zostanie wysłana największa liczba SMS-ów. Nagrodzeni zostaną także autorzy zdjęć, które zajmą dalsze pozycje, do 10-tej włącznie.

Więcej inforamcji:  http://juwenalia.dlastudenta.pl/juwenaliowe_zdjecie_roku/

log2o sakura