Drodzy studenci I roku!
Zapraszamy was serdecznie na przygotowany specjalnie dla Was obóz adaptacyjny pod patronatem J.M. Rektora AWF w Krakowie prof. dr hab. Andrzeja Klimka. Obóz odbędzie się w dniach od 2 do 7 września 2014 nad Soliną.

Jest kilka powodów, dla których warto wziąć udział w "Campusie Akademickim – Solina 2014":
1. Dużo wcześniej dowiesz się wszystkich rzeczy, o które później wszyscy pytają w sekretariatach i na korytarzach.
2. Poznasz strukturę swojej uczelni i będziesz wiedzieć, do kogo zwrócić się w razie kłopotów.
3. Nauczysz się, jak opanować stres przed egzaminami i jak skuteczniej uczyć się do sesji.
4. Będziesz wiedzieć, do kogo należy skierować podanie o akademik, do kogo o przedłużenie sesji, a do kogo o stypendium.
5. Uzyskasz odpowiedzi na wszystkie inne pytania, które Cię nurtują, a które nie bardzo wiesz komu powinieneś zadać.
6. Ale przede wszystkim poznasz wielu znajomych, z którymi łatwiej będzie zacząć studia i spędzisz naprawdę niezapomniany tydzień.

Więcej informacji na stronie: http://www.campusakademicki.eu

Zapraszamy Was serdecznie
Wasi starsi koledzy z Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego
Do zobaczenia nad Soliną!

log2o sakura

scanmed       logo meta2