Campus Akademicki AWF Kraków to przede wszystkim wybuchowa mieszanka dobrej zabawy, wakacyjnego szaleństwa i nowych znajomości. Podczas parodniowego wyjazdu będziesz miał doskonałą okazję zaadoptować się do specyficznego studenckiego środowiska, zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci przetrwać studia. Stawiamy na sport, relaks i dobrą zabawę!

Drodzy studenci I roku!
Zapraszamy was serdecznie na przygotowany specjalnie dla Was obóz adaptacyjny który odbędzie się w dniach od 31 sierpnia do 3 września 2018 nad Jeziorem Rożnowskim.

Jest kilka powodów, dla których warto wziąć udział w "Campusie Akademickim AWF Kraków 2018":

1. Dużo wcześniej dowiesz się wszystkich rzeczy, o które później wszyscy pytają w sekretariatach i na korytarzach.
2. Poznasz strukturę naszej Uczelni i będziesz wiedzieć, do kogo zwrócić się w razie kłopotów.
3. Nauczysz się, jak opanować stres przed egzaminami i jak skuteczniej uczyć się do sesji.
4. Będziesz wiedzieć, do kogo należy skierować podanie o akademik, do kogo o przedłużenie sesji, a do kogo o stypendium.
5. Uzyskasz odpowiedzi na wszystkie inne pytania, które Cię nurtują, a które nie bardzo wiesz komu powinieneś zadać.
6. Ale przede wszystkim poznasz wielu znajomych, z którymi łatwiej będzie zacząć studia i spędzisz naprawdę niezapomniany tydzień!

Zapraszamy Was serdecznie - Wasi starsi koledzy z Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego
Do zobaczenia nad Jeziorem Rożnowskim!

Dla studentów, kilka dni nad Jeziorem Rożnowskim to nie tylko doskonała okazja do wypoczynku, integracji i dobrej zabawy, ale także czas spędzony na warsztatach, szkoleniach i spotkaniach. Na Campusie codziennie coś się dzieje. Koniecznie sprawdź jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku!
Zapisz się! ---> https://esr.awf.krakow.pl/index.php/campus-akademicki-awf-w-krakowie-2018/784-zapisz-sie