Spotkania Komisji

Komisja ds. Promocji i Informacji  to grupa ludzi niezwykle kreatywnych i zaradnych.
Pojęcie  ” niemożliwe” dla nas nie istnieje. Współpracujemy z wszystkimi Komisjami  URSS.
Jeśli PR to Twoje drugie imię, lub jeśli chcesz poznać od zaplecza funkcjonowanie reklamy i promocji: zapraszamy na spotkania naszej Komisji.  Gwarantujemy zdobycie doświadczenia, które na pewno zaprocentuje w przyszłości!

Do zadań komisji należą:

- kreowanie wizerunku Uczelnianej Rady Samorządu Studenckiego na Uczelni jak i poza nią
- wymiana informacji pomiędzy URSS a Studentami
- pozyskiwanie sponsorów i utrzymywanie kontaktów z nimi
- promowanie wydarzeń organizowanych przez URSS
- prowadzenie i rozwój strony internetowej oraz facebook’a
- upowszechnianie informacji o organizacjach studenckich
- prowadzenie spraw związanych z umieszczaniem na terenie Uczelni materiałów reklamowych i informacyjnych przez jednostki uczelniane, organizacje studenckie oraz podmioty spoza uczelni

Wspierają nas:

klubmeta