Zapraszam Was wszystkich do komisji, w której zawsze się cos dzieje. Niezapomniane chwile z wydarzeniami sportowymi, a także imprezy im towarzyszące pozwolą Wam zapomnieć o trudach codziennego życia.

Nasze projekty to m.in.:

1. Organizacja Zawodów o Puchar Rektora w Narciarstwie i Snowboardzie
  2. Ekiden- maraton pływacki
  3. Akademikiada-  rywalizacja pomiędzy akademikami
  4. Zawody w siatkówce plażowej- organizowane w Juwenalia
  5. Cotygodniowe udostępnienie hali ZGS i hali tenisowej naszym studentom.

Jeśli chcecie wnieść swój wkład w to co robimy, macie nowe pomysł i dużo chęci do kontynuowania tego wszystkiego to zapraszam Was do komisji sportowej. Bądźcie naszą świeżą krwią, gdyż potrzebni są nam tacy studenci jak Wy. Dobra zabawa, dużo uśmiechu, wszystko to, co lubicie czeka u Nas.

Studenci, łączmy się!

Komisja ds. Sportu -probably the best commission in URSS.